Home Hard 'N' Heavy TR Nedir/Kimdir

Hard 'N' Heavy TR Nedir? Kimdir? Amacımız Nedir?

e-Posta Yazdır PDF

Hard’N’Heavy nedir?

Hard’N’Heavy;Hard Rock,Heavy Metal ve Heavy Metal’in alt kollarını bir bütün olarak ele alan genel bir müzik terimi ve bu müziğin felsefesine verilen addır.

Neden Hard’N’Heavy TR?

Hard’N’Heavy TR yönetimi olarak hepimiz bu müziğin atası olan Rock’N’Roll’dan başlayarak bu müziğin ‘’gerçek’’ icraatçılarını ve türlerini benimsemiş kişileriz. Hard Rock ,Heavy Metal ve Heavy Metal’in evlatları olan

Thrash,Speed,Power Metaller, yineThrash Metal akımından doğmuş Death ve Black Metal gibi türleri tek bir çatı altında toplamak,bütün bu türlerin dinleyicilerini aynı platformda buluşturmak kısacası Hard’N’Heavy’nin tüm türlerini,tüm renklerini rahat bir şekilde konuşup,tartışabileceğimiz bir ortam yaratmak,bu müziğe yeni yeni gönül vermekte olan kardeşlerimize yol göstermek ve öğretirken öğrenmek,kendimizide sürkli geliştirmek temel gayemizdir.

Sitemizde ki yasaklı gruplar;

Sitemizde gerçek Heavy Metal ruhunu yansıtmayan bazı grupları yasaklama gereği duyduk.Bunun ise temel nedeni;bu müziğin bir felsefesi olduğunu anlatmak,bu müziği para için değil başlı başına müzik için yapan gruplara ağırlık vermek,MTV gibi müzik kanallarının desteklediği içi boş grupların bu müziği kirletmesine bir nebze olsun engel olmak amaçlıdır.

Biyografilerimiz,Röportajlarımız,Albüm/Demo Paylaşımları ve Albüm ve Demo Kritiklerimiz;

Sitemizde kendimizin hazırladığı biyografiler ve çeşitli yerli/yabancı grupların albüm kritikleri ile Hard’N’Heavy ruhunu taşıyan genç arkadaşlarımızı elimizden geldiğince bilgilendirmeye,onlara yol göstermeye çalışıyoruz. Bunun yanı sıra gene amatör yada profesyonel başarılı grupların tanıtımında grupların kendi sözcüklerinin en iyisi olduğunu düşünüyoruz,çeşitli röportajlar ile onlara kendilerini ifade etme şansı tanımak,bu müziğe gönül vermiş genç arkadaşlarımızın bu grupları tanımasını sağlamak bizce en önemli şeylerden biri.Gene orjinal yerli albüm alımını teşvik etmek,başarılı yerli albümlerimizin tanıtımına katkı sağlamak için bu albümlerden en dikkat çeken parçaları,klipleri internet aracılığı ile kullanıcılarımızla paylaşıyor,kafalarında bir fikir oluşmasını sağlıyoruz.

Radyo Hard’N’Heavy;

Sitemizde hemen hergün belirli periyotlarda radyo yayınları düzenleyerek gerek yerli,gerek yabancı başarılı icraatçıları yayınlayarak müzik ihtiyacını gidermek isteyen üyelerimize hizmet vermekteyiz.Gene bunun yanı sıra sitemize üye arkadaşlarımıza sunduğumuz radyonun sohbet imkanı ile site içi kaynaşmaya ve bilgi alışverişine her zaman çok önem veriyoruz.

Tüm bunların yanı sıra gruplarına eleman arayan,müzik aletlerini yenilemek isteyen arkadaşlarımıza uygun başlıklarımızla hizmet etmekte,Rock&Metal ve Türkiye ile Dünya gündeminden haberlerle,çeşitli anketlerimizle,kültür&sanat haberlerimizle ve seviyeli muhabbetlerimizle forumumuzu sürekli güncel tutmaktayız.

Amacımız sadece Rock&Metal Müziğin tanıtımı değil bunlarla birlikte gençlerimizin yeni yeni kendilerinin ve dış Dünya’nın farkına vardığı bu dönemde onlara elimizden geldiğince yardımcı olmak ve onların aklı hür,vicdanı hür bireyler olmasına katkıda bulunmaktır.

Hard’N’Heavy TR Yönetimi

Son Güncelleme ( Pazar, 11 Temmuz 2010 16:12 )  

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH